НА СВІТОВІЙ ПРЕМ’ЄРІ НОВОГО DEFENDER КОМПАНІЯ LAND ROVER ОГОЛОШУЄ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З MUSTO ТА LEGO

Источник: podii.in.ua
Land Rover
НА СВІТОВІЙ ПРЕМ’ЄРІ НОВОГО DEFENDER КОМПАНІЯ LAND ROVER ОГОЛОШУЄ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З MUSTO ТА LEGO

Land Rover святкує світову прем’єру нового Land Rover Defender та випускає у партнерстві з брендом Musto нову колекцію верхнього одягу, а разом із брендом LEGO – нову дуже деталізовану модель Defender у серії Technic.

Нова модель LEGO Land Rover Defender – це легенда автомобільної індустрії, яку ви можете зібрати вдома. Розроблений у партнерстві з компанією Land Rover і представлений одночасно з прем’єрою нового Land Rover Defender на Франкфуртському автосалоні, конструктор на  2573 деталей поєднує в собі широкі можливості LEGO з миттєво впізнаваним силуетом нового Defender та його неперевершеною функціональністю. 

Модель LEGO повністю повторює елементи та функції нового Defender, включаючи панелі та структурні елементи кузова, повний привод із трьома диференціалами, повністю незалежну підвіску, активну лебідку та витончену коробку передач LEGO в усій серії Technic. Такий детальний набір порадує своїми можливостями не тільки шанувальників LEGO, але й поціновувачів автомобілів. 

Новий набор LEGO Technic Defender можна бути придбати онлайн із 1 жовтня 2019 року.

На створення колекції чоловічого і жіночого верхнього одягу, а також обладнання Above and Beyond надихнули міцність та функціональність нового Land Rover New Defender. Ця колекція стала результатом 50 років досвіду бренду Musto, лідера виробництва багатофункціонального верхнього одягу.

До інноваційних рішень у колекції входить термокуртка, в яку встановлена відбивна антена RECCO, яка зможе допомогти рятувальним командам знайти ваше місцезнаходження у труднопрохідній місцевості. Також PrimaLoft кишені куртки, підклад яких виконаний з аерогелю, триматиме ваші мобільні телефони зарядженими довше.

Гібридну куртку Rodinia легко перетворити на жилет за декілька секунд завдяки технології YKK Quickburst (швидко-розривна блискавка). У неї також еко-утеплювач PrimaLoft Black Eco – легка за вагою альтернатива нижнім шарам одягу, які негативно впливають на тепло, комфорт і пластичність людини у куртці. 

Директор з брендування і ліцензування Jaguar Land Rover Джо Сінклер заявив:«Новий Land Rover Defender виходить за межі сучасного дизайну. Саме це стало нашим натхненням у співпраці з брендом Musto, з яким ми створили найбільш інноваційну та багатофункціональну колекцію одягу на сьогодні. Нашою метою було створення особливої лінійки одягу та обладнання, яка б поєднувала функціональність нового Defender світового класу з жагою наших клієнтів до пригод».

До колекції також входять жорсткі фляги і пляшки, ручка, яка витримуватиме екстремальні умови, а також унікальний пояс для знаряддя із застібкою ANSI COBRA, чий ліміт міцності на розрив становить 6000 кг. Колекцію Land Rover Above and Beyond можна буде придбати онлайн з 11 вересня (уточнюйте доступність для українського ринку в офіційних дилерів). 

Ознайомитися з брошурою можна тут - https://www.landrover.com/vehicles/defender/ultimate-personalisation/lifestyle-collection.html

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть