Бельгія продовжує режим жорстких обмежень через коронавірус до 1 березня

Источник: podii.in.ua
Бельгія продовжує режим жорстких обмежень через коронавірус до 1 березня

Обмеження, введені в Бельгії 2 листопада в зв'язку з другою хвилею коронавірусної інфекції, як передбачалося, до 15 січня, продовжуються до 1 березня.

На початку листопада, не вдаючись до повного локдауну, бельгійська влада значно посилила заходи з протидії COVID-19.

Зокрема, були заборонені всі колективні заходи і релігійні служби, обмежено кількість запрошених гостей, закриті бари і ресторани; призупинені послуги, які передбачають безпосередній людський контакт, окрім медичних; введені певні обмеження для траурних церемоній, "настійно не рекомендувалися" поїздки за кордон.

Зберігалася низка чинних заходів, таких як комендантська година, дистанційна робота, навчання студентів вищих навчальних закладів у віддаленому режимі тощо.

Також було оголошено про посилення контролю за запропонованим дотриманням тестів і карантину після поїздок за кордон і контролю при поверненні з автоподорожей.

Єдиним пом'якшенням режиму серед усіх тимчасово заборонених через пандемію видів економічної діяльності було дозволено лише відновлення роботи автошкіл.

Продовження наявних обмежень до 1 березня не означає, що вони не можуть бути послаблені в залежності від епідеміологічної обстановки, уточнив офіційний представник міністра внутрішніх справ.

У Бельгії з початку пандемії від коронавірусної інфекції померли 20 тис. 122 людини, повідомив у вівторок інститут суспільної охорони здоров'я Sciensano. За минулий тиждень зазначено середньодобове зростання заражень COVID-19 у 27% порівняно з попереднім тижнем. Усього в країні зафіксовано 665 тис. 223 випадки зараження коронавірусом.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть