Сергій Шнуров став політиком і зробив заяву про Україну

Источник: podii.in.ua
Сергій Шнуров став політиком і зробив заяву про Україну

Російський музикант Сергій Шнуров, який торік повідомив про прощальний тур своєї групи "Ленінград", вирішив змінити свій вид діяльності і пішов у політику.

Через це 20 лютого він вступив в Санкт-Петербурзьке регіональне відділення "Партії зростання" – створеної в 2016 році ліберально-консервативної політичної сили.

"Я думаю, що з моєю біографією ви приблизно знайомі. Життя моє завернуло таким дивним поворотом, помаякувало мені у вигляді "Партії зростання". І мені здається, що я вам у нагоді стану – принаймні внесу яскраві фарби, називатиму речі своїми іменами. Зі мною буде явно веселіше", – сказав Шнуров на партійному з'їзді.

Партійний квиток музикантові вручив голова "Партії зростання" Борис Тітов.

Пізніше новоспечений політик поділився з журналістами своїми поглядами і прагненнями – розвивати економіку, виробничий сектор і культурний продукт.

"Щоб наша культура була привабливою, зокрема і для сусідів. Тоді не буде таких конфліктів ані з Україною, ані з Прибалтикою, якщо ми будемо тими людьми, на яких хочеться бути схожими", – розповів Сергій Шнуров.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть