Вчені з'ясували, що карантин негативно позначився на розвитку дітей
Опитування понад 5 500 батьків показало, що під час вимушеної самоізоляції їхні малюки стали більш засмученими, агресивними і нав'язливими. Отже, тотальний карантин негативно вплинув на поведінку дітей.
Нове дослідження дозволяє припустити, що карантин вкрай негативно вплинув на розвиток малюків у віці до трьох років та їхню поведінку. У Великобританії опубліковані результати опитування понад 5 500 батьків, які поскаржилися на відсутність доступу до традиційних дитячих фахівців, а також до установ з виховання дітей. Всі навантаження в цьому питанні лягли на тат і мам, а самі діти ще й були змушені постійно перебувати вдома, втративши контакти з ровесниками. Деякі батьки скаржилися, що діти стали вести себе більш агресивно, або частіше плакати, передає The Daily Mail.
Найбільш жорстка фаза карантину в Великобританії тривала в період з 23 березня по 4 липня. Дослідження припускає, що вплив пандемії на малюків може бути дуже важким і мати тривалі наслідки. 34% респондентів вважають, що відносини їхніх малюків з батьками змінилися в період карантину в гіршу сторону. 47% повідомили, що їхні малюки стали більш нав'язливими, 26% послалися на більшу кількість дитячого плачу.
Діти дуже реагують на зміни в поведінці дорослих. Деякі мами і самі плакали, стикаючись з епізодами тривожних розладів і нападами паніки. Нарешті, наявність самих маленьких малюків в будинку ускладнювало віддалену роботу їхніх батьків. Малюки не розуміли, чому тати і мами, які знаходяться поруч, ігнорують їх, хоча добре чують і бачать. Діти спрямовувалися до батьків, які намагалися хоч на якийсь час зосередитися на роботі. Цей «ігнор» робив малюків більш агресивними і нав'язливими.
- Сезонная экспедиция прибыла на станцию "Академик Вернадский": что будут исследовать
- "Не возраст": врач-инфекционист рассказал, что влияет на течение коронавируса
- Китайські вчені виявили, що COVID-19 може поширюватись через каналізацію
- У ВООЗ пояснили, як проводити тести на коронавірус для людей без симптомів