У Кабулі смертник підірвав приватну школу: 24 загиблих та понад 50 поранених (фото)

Источник: podii.in.ua

У неділю, 25 жовтня, міністерство внутрішніх справ Афганістану повідомило, що у Кабулі внаслідок нападу на приватну школу загинули щонайменше 24 людини, ще понад 50 - отримали поранення.

Переважна більшість загиблих - молоді люди віком від 15-ти до 26 років.

Зазначається, що напад здійснив смертник, який привів у дію вибухівку на території навчального закладу після того, як його помітили охоронці центру і спробували наблизитися до зловмисника. Напад було вчинено у приватній школі, яку відвідували шиїти.

Відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава» (ІД).

«Ісламська держава»: що відомо

  • Невизнана мусульманська терористична держава та міжнародна терористична, мілітаристська група напрямку салафітський джихадизм.
  • Безпосередня попередниця ІДІЛ – угрупування «Ісламська держава Ірак», яка була утворена у 2006 році в Іраку шляхом злиття одинадцяти радикальних ісламістських угрупувань на чолі з місцевим підрозділом «Аль-Каїди».
  • Тільки протягом цього року ІД вчинила кілька кривавих нападів, внаслідок яких загинули десятки мирних жителів-шиїтів.Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть